DYSTRYBUTOR KOSMETYKÓW MARKI 

BIO-ESTHETIC SP. Z O.O. 

ul. Rolna 118, 05-830 Kajetany
biuro@bio-estetic.pl 
tel: +48 22 729 85 82

Pracujemy pn-pt: 09:00 – 17:00

SZKOLENIOWIEC

ANNA CYBULSKA-PUTER
792-612-036
anna.cybulska-puter@bio-estetic.pl

MARKETING

SYLWIA PASIK
sylwia.pasik@bio-estetic.pl

Woj. Mazowieckie (CZĘŚĆ WSCHODNIA)

Natalia Musidłowska
kom: 667 612 906 • natalia.musidlowska@bio-estetic.pl

Woj. Mazowieckie (CZĘŚĆ ZACHODNIA)

Aneta Kosikowska
kom: 790 412 990 •  aneta.kosikowska@bio-estetic.pl

WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIE

Daria Grzesiak
kom: 667 612 760 • daria.grzesiak@bio-estetic.pl

WOJ. MAŁOPOLSKIE (CZĘŚĆ), ŚWIĘTOKRZYSKIE

Urszula Mirosław
kom: 790 512 990 • urszula.miroslaw@bio-estetic.pl

WOJ. WIELKOPOLSKIE

Katarzyna Norkowska
kom: 796-612-990 • katarzyna.norkowska@bio-estetic.pl

WOJ. OPOLSKIE, DOLNOŚLĄSKIE (CZĘŚĆ WSCHODNIA)

Paulina Piwowarczyk
kom. 792-612-929  •  paulina.piwowarczyk@bio-estetic.pl

WOJ. DOLNOŚLĄSKIE (CZĘŚĆ ZACHODNIA)

Martyna Lisiak-Dwilewicz
kom. 792-612-988 • martyna.lisiak-dwilewicz@bio-estetic.pl

WOJ. POMORSKIE, KUJAWSKO-POMORSKIE (CZĘŚĆ PÓŁNOCNA)

Izabela Szulc
kom. 792-612-928 • izabela.szulc@bio-estetic.pl

WOJ. LUBUSKIE, ZACHODNIOPOMORSKIE

Małgorzata Maśnicka
kom: 792-612-799 • malgorzata.masnicka@bio-estetic.pl

WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE, PODLASKIE

Ewa Kobylińska
kom: 792 612 775 • ewa.kobylinska@bio-estetic.pl

WOJ. LUBELSKIE, PODKARPACKIE

Sylwia Myszak-Bzdyrak
kom: 792 612 882 • sylwia.myszak-bzdyrak@bio-estetic.pl

WOJ. ŁÓDZKIE, KUJAWSKO-POMORSKIE (CZĘŚĆ POŁUDNIOWA)

Martyna Nowakowska
kom: 573 956 876 • martyna.nowakowska@bio-estetic.pl