Jesteśmy
ekspertami

w zakresie pielęgnacji skóry – tworzącymi spersonalizowane,
przebadane klinicznie formuły do stosowania
w zaciszu domowymi w gabinecie.

Part Science.
Part Nature.

Od 1991 roku łączymy naukowe doświadczenie
z miłością do natury.

Efektywność składników

Składniki zawarte w naszych formułach zapewniające skórze widoczne korzyści zostały opracowane w laboratorium lub pochodzą prosto z natury.

 

Dbamy o bezpieczeństwo

Nasze formuły nie zawierają ftalanów, oleju mineralnego, wazeliny, parabenów, substancji zapachowych i barwników.

Odpowiedzialne podejście do badań

Przeprowadzamy testy kliniczne formuł pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności. Wiele z nich jest również przebadanych dermatologicznie. Nigdy nie wykonujemy badań na zwierzętach.

Widoczne i odczuwalne rezultaty

Nasze zaawansowane klinicznie, profesjonalne receptury zapewniają niesamowite rezultaty, zarówno w gabinecie kosmetologicznym, jak i w domu.

Wiedza i doświadczenie ekspertów

Nasi specjaliści w dziedzinie pielęgnacji skóry, szkoleniowcy i uznani eksperci dzielą się swoją wiedzą na temat największych wyzwań związanych ze skórą.

Formy wsparcia

Nasze zaangażowanie we wprowadzanie zmian obejmuje wspieranie przedsiębiorców z branży estetycznej, odzyskiwanie plastiku z oceanów, sadzenie drzew w celu usuwania skutków pożarów lasów i wiele innych.

Integralność profesjonalnych formuł Bioelements

  • brak sztucznych barwników
  • brak sztucznych substancji zapachowych
  • brak parabenów, DEA i ftalanów
  • brak substancji drażniących
  • formuły nietestowane na zwierzętach

Produkty profesjonalne stosowane w gabinetach

Oprócz naszej pielęgnacji skóry w domu, tworzymy profesjonalne formuły przeznaczone wyłącznie dla wyszkolonych profesjonalistów w gabinecie zabiegowym, w którym specjalista Bioelements spersonalizuje Twoją pielęgnację twarzy na każdym etapie. Od momentu przekroczenia progu gabinetu zada Ci kluczowe pytania, oceni stan Twojej skóry i dostosuje kurację do indywidualnych i aktualnych potrzeb.

Custom Blending

Nie wierzymy w gotową, uniwersalną pielęgnację skóry. Kuracja Bioelements jest spersonalizowana specjalnie dla Ciebie – potrzeb Twojej cery, wieku i poziomu stresu. Dzięki kilku kroplom naszych formuł Custom Blend, profesjonalista Bioelements może dostosować najważniejsze etapy pielęgnacji twarzy indywidualnie do potrzeb Twojej cery. Podczas wizyty w gabinecie specjalista może skomponować dokładnie taką mieszankę, jakiej potrzebuje teraz Twoja skóra: do walki z zaczerwienieniem, odwodnieniem czy zmarszczkami. To nie jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, to po prostu pielęgnacja skóry, która jest szyta na miarę Twoich potrzeb.

OUR FOUNDER

Barbara Salomone

Barbara Salomone została jedną z pierwszych w historii kosmetyczek licencjonowanych w USA w 1978 roku i wkrótce stała się popularną ekspertką w dziedzinie innowacyjnych i skutecznych sposobów wykonywania zabiegów na twarz. Często nazywana architektką nowoczesnej pielęgnacji twarzy, pomogła ukształtować przemysł pielęgnacji skóry w taki sposób, w jaki jest dzisiaj. Linia Bioelements narodziła się z jej ciągłego celu, jakim jest tworzenie produktów i zabiegów skierowanych do wszystkich rodzajów i problemów skóry. Dziś kontynuujemy dziedzictwo Barbary, oferując niezrównaną edukację, innowacje i kultowe rozwiązania w zakresie pielęgnacji skóry.