Zwroty / reklamacje

Pouczenie o prawie odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy niezwłocznie o tym fakcie poinformować Biuro Obsługi Klienta telefonicznie pod numerem +48 22 729 85 82 bądź mailowo wysyłając zgłoszenie na adres: reklamacje@bio-estetic.pl. W treści wiadomości prosimy o przekazanie informacji jaki produkt / produkty zostaną zwrócone wraz z danymi do dokonania zwrotu należności.

Prosimy o zamieszczenie na przesyłce zwrotnej numeru zwracanego zamówienia.

Zwrotu towaru można dokonać za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Zwrot jest całkowicie bezpłatny.

 


W celu dokonania zwrotu za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub mailowo na adres karolina.kuch@bio-estetic.pl. W wiadomości prosimy o przesłanie adresu gdzie ma zostać skierowany kurier po odbiór przesyłki zwrotnej.

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu pod adresem email: bioelements@bio-estetic.pl lub telefonicznie: +48 22 729 85 82. Udzielimy wszelkich informacji, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić zwrot produktu.

 


Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu należność na podany w formularzu numer rachunku bankowego. Zlecenie zwrotu środków następuje w ciągu 48h od otrzymania zwracanego towaru.

Przypominamy, że zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 poz. 827) prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umowy w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklam i analiz. View more
Akceptuj
Odrzuć